Kiti produktai

LENGVŲ KONSTRUKCIJŲ MOBILUS OŽINIS KRANAS

Kėlimo galia iki 2t
Aukštis iki 5m
Plotis iki 7.9m
Papildoma informacija parsisiuntimui

RADIJO BANGŲ DISTANCINIAI VALDYMO PULTAI

Radijo bangų distanciniai valdymo pultai leidžia operatoriui pasijusti laisvesniam ir išsirinkti darbo metu tokią padėtį, iš kurios geriausiai bus galima stebėti darbo zoną ir efektyviai sutaupyti laiką. ABUS siūlo radijo bangų distanciniu valdymo pultus su valdymo svirtimi arba kompaktiniu mygtukiniu siųstuvu. ABUS radijo bangų distanciniai valdymo pultai taip pat gali būti naudojami ir kaip univesalūs pultai, leidžiantys tuo pat metu kontroliuoti keletą kranų.

KRŪVIO NUSTATYMO SISTEMA

LIS-SE : krūvio matavimo ir vertinimo sistema, kuri matuoja įtampą ir srovę visuose trijuose trijuose talės variklio faziniuose laiduose. Papildomos funkcijos: krūvio rodymo displėjus valdymo pultelyje ir krūvio registravimo prietaisas.

LIS-SV : ši krūvio indikacinė sistema turi tokias pat funkcijas kaip ir LIS-SE sistema, tačiau krūvio matavimo davikliai dar pritaikyti variklio srovės matavimui. Ši sistema yra patrauklus projektas sistemoms su keliomis talėmis, kur bendras visų talių svoris turi būti apribotas. Ši sistema pateikia labai tikslius išmatavimus. Krūvis gali būti nurodytas valdymo pulto monitoriuje arba dideliame krūvio ribotuvo monitoriuje.

APSAUGINIAI SUSIDŪRIMO ĮTAISAI

ABUS apsauginiai įtaisai nuo susidūrimo aprūpinti fotoelektrine distancinio valdymo sistema, kuri saugo nuo atsitiktinių susidūrimų. Automatinis perjungimas į mažesnį greitį dviems talėms artinantis artinantis viena prie kitos – standartinė šio įtaiso funkcija. Taip pat galima papildoma išjungimo funkcija.

ABUS KRYŽMINIO TIPO RIBOTUVAI

Riboja išilginę ir skersinę eigą, automatiškai sulėtindami ar sustabdydami kraną ar talę bėgių gale. Šie ribotuvai taip pat gali būti pritaikyti nustatant krano darbą tik tam tikroje zonoje, kai būtina talę nukreipti nuo draudžiamos vietos. Jungiklis valdomas rankenėlės, sumontuotos ant bėgių ar krano sijos, pagalba.

KRANŲ APŠVIETIMAS

Siūlome halogeninius prožektorius, halogenines lempas su iškrova aukšto metalo ir natrio garuose. 750 W halogeniniai žibintai turi korpusą, kuris pagamintas iš aliuminio lakšto ir aliuminio, lieto slėgimu. Kitų dviejų rūšių lempos po 400 W turi galvanizuoto plieno korpusą.

SKLANDAUS PALEIDIMO AGREGATAS

AZS sklandaus paleidimo agregatas ir SU-2 sklandaus perjungimo relės yra idealūs priedai skalndžiam jautrių krovinių ir prekių tvarkymui, naudojant atramos keitimo pavarų sistemas. Sistema gali būti naudojama atskirai: arba kranui, arba vežimėliui.